Монтаж

Існує три можливих варіанти монтажу обладнання:


Установка обладнання «під ключ»

Являє собою виїзд спеціалізованої монтажної бригади до призначеного місця. Наші фахівці здійснюють установку обладнання, використовуючи свої інструменти і матеріали. Дана послуга платна і орієнтовно становить:

Для точного розрахунку потрібно звернутися до відділу продажів.

Поетапний процес монтажу майданчика

Послуга Шеф-монтажу. Послуга установки обладнання із залученням фахівця Постачальника

Установка устаткування здійснюється шляхом виїзду нашого майстра до місця монтажу.

Замовник забезпечує нашого майстра робочими (2-3 людини), інструментами, матеріалом для установки (бетон або щебінь, пісок і цемент).

Проїзд, проживання та харчування майстра входить у вартість послуги, яка орієнтовно становить 5% від вартості обладнання. Остаточний розрахунок робить менеджер.

Якщо загальна сума замовлення менше 25 000 грн., вартість даної послуги розраховується індивідуально.


Самостійна. Установка обладнання Замовником

Збірка і установка в цьому випадку здійснюється за технічними паспортами, які додаються до кожного виробу. У паспорті на виріб описаний детальний порядок монтажу, складання та введення в експлуатацію обладнання.

Гарантія не поширюється і компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникли через неправильну самостійну збірку і монтаж з боку Замовника.

Важливо стежити за станом майданчика після установки, своєчасно усуваючи можливі поломки. Таким чином, обладнання буде залишатися в справному стані максимально довгий термін!