Гімнастичний комплекс Атлет InterAtletika S724.1

Під замовлення
Артикул: S724.1
Колір бруса
75 600
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Бажаючи розвинути фізичне здоров'я дитини, логічне, інтелектуальне мислення, здатність взаємодіяти в колективі, подолання можливих страхів висоти або просто урізноманітнити його дозвілля, доцільно і раціонально буде придбати вуличний гімнастичний комплекс для виконання атлетичних, гімнастичних вправ. Подібного роду комплекси здатні організувати не тільки час дітей, а й подарувати батькам більше вільного часу, впевненость у тому, що дитина нікуди не втече, залишившись на кілька хвилин без нагляду.

Гімнастичний комплекс "Атлет" InterAtletika S724.1 готовий повністю задовольнити як дитину, так і дорослого набором функціональних елементів:

  • альпійська гірка
  • турніки
  • шведська стінка
  • рукоходи - павуки

Особливості

В процесі виготовлення комплексу були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатація виробу

  • Устаткування рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про правила використання комплексу.
  • При заняттях на виробі бажано триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції обладнання.
Експлуатаційні обмеження

Виріб рекомендовано для експлуатації дітьми у віці від 6 до 12 років. Вага одного користувача не повинна перевищувати 60 кг.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Використання виробу дітьми, які не досягли 6-ти і старше 12-ти років.

Характеристики
Матеріалметал, дерево, фанера
Довжина2829 мм
Ширина3417 мм
Висота2595 мм
Вага274.9 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус