Дитячі хатинки та альтанки

70 100
Детальніше
53 000
Детальніше
27 000
Детальніше
79 100
Детальніше
 Альтанка УТ502
В наявності
241 100
Детальніше
159 400
Детальніше
43 200
Детальніше
55 100
Детальніше
47 600
Детальніше
Фильтр
Ціна
Серія
Матеріал

Альтанки та дворики – місце для ігор і укриття від дощу

Потрібно організувати простір для корисного і цікавого відпочинку на свіжому повітрі, облаштувати дитячий майданчик? Компанія "Інтер Атлетика" пропонує різні елементи для ігрових зон, в їх числі альтанки і дворики для вулиці. Якісні, міцні, надійні конструкції прикрасять обрану ландшафтну ділянку, урізноманітнюють відпочинок маленьких непосид.

Вуличні альтанки і дворики - готові рішення від виробника Inter Atletika

Це функціональне доповнення для дитячого майданчика, де діти будуть не просто грати, але розвиватимуть мислення і фантазію. Ми пропонуємо купити дворики і альтанки, які відрізняються конструкцією, дизайном, кольором. Ми турбуємося про правильний розвиток підростаючого покоління, тому ретельно продумуємо конструкцію кожної моделі. Вироби проходять ретельну перевірку на всіх етапах виробництва, тому можна бути впевненим у безпеці і надійності обладнання. Наше підприємство в 2006 році отримало міжнародний сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001-2000 за вимогами незалежної лабораторії TUV NORD.

У виробництві ми використовуємо дерево, високоміцний HPL пластик. Дерев'яні деталі покриваються антикорозійною фарбою. Таке яскраве покриття не тільки привертає увагу дітей, але також захищає виріб від несприятливих погодних факторів, вигорання і стирання. Це означає, що вони не потребують частої заміни і фарбуванні.


Дерев'яні альтанки та дворики - укриття від дощу і місце для ігор

Ми виробляємо цікаві дизайни, які не залишать без уваги маленьких непосид. Таке ігрове укриття підходить для спокійних ігор, типу “зіпсованого телефону”, коли малюки, сидячи на зручних лавочках, передають один одному слово в вушко. Конструкція також захистить від невеликого дощу, що частенько відбувається в теплу пору року.

Устаткування стане прекрасним рішенням для облаштування дворової і паркової території, шкільних та дошкільних закладів, санаторіїв. У нас можна альтанки і дворики купити для комерційного і приватного використання. Компанія "Інтер Атлетика" пропонує вибрати готові рішення, що представлені в нашому каталозі. Наша команда здійснить установку дитячого майданчика і окремих ігрових елементів під ключ. Ми допоможемо грамотно зонувати обрану ділянку, щоб було комфортно проводити час дітлахам різних вікових категорій.

Зручні дворики і альтанки для вулиці - мрія для маленьких дітей, місце, де вони можуть відчувати себе затишно.

укр
рус