Велосипед InterAtletika SK101

В наявності
Артикул: SK101
9 700
Замовити
Опис

Велосипед InterAtletika SK101 виконаний за принципом класичного двоколісного велосипеда. Відтепер маленькі спортсмени отримують безпечні велосипедні прогулянки. Виріб залишається на місці, тому дитина точно не втрапить в неприємну дорожню пригоду, не впаде та не травмується. Щоб розвинути початкові навички їзди на велосипеді, дитині не потрібно тримати рівновагу та об'їжджати перешкоди. Тренажер розроблений з урахуванням анатомії будови дитячого тіла, що робить заняття комфортними та безпечними. Крутити педалі можна як вперед, так і назад, що дозволяє залучити всі м'язові групи ніг. Так, в ігровій формі дитина формує любов до спорту, виконує вправи, необхідні для розвитку організму, дисциплінує себе, покращує витривалість, зміцнює здоров'я.

Дитячий розвивальний елемент розроблений за образом вуличних тренажерів для дорослих. Заняття на обладнанні спрямовані на ранній фізичний розвиток дитини і сприяють зміцненню м'язів всього тіла. Діти покращують координацію, вчаться концентруватися на визначеному наборі завдань.

Обладнання призначене для виконання посильних фізичних вправ в ігровій розважальній формі на відкритих майданчиках.

Рекомендуємо для встановлення у дитячих садочках, пансіонатах та санаторіях, в парках, та інших зонах загального відпочинку.

Технічні характеристики

  • Платформа для розташування стопи має обмежуючий кант, отвори для стоку води та видалення бруду.
  • Поручні для вертикального хвату мають гумове покриття, що запобігає зісковзуванню рук під час занять.
  • Конструкція покрита фарбою для зовнішніх робіт – порошковою полімерною фарбою Mikropol™ Powder Coating. Покриття є безпечним для використання дітьми. Фарба захищає метал від корозії, механічних пошкоджень, вигорання, стійке до температурних перепадів та несприятливих погодних умов
  • Болтові з'єднання, що використовуються, оцинковані та мають захисні пластикові заглушки. До складу виробу входить металева закладна для бетонування на 4 анкери та пластиковий ковпак для обмеження доступу до місця з'єднання.

Обладнання постачається в захисній упаковці для уникнення пошкоджень при транспортуванні. В залежності від моделі та типу, окремі деталі можуть бути додатково упаковані в поліетилен.

Експлуатація дитячого тренажера "Велосипед"
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
Вікова групадошкільна
Матеріалметал
Довжина585 мм
Ширина418 мм
Висота829 мм
Вага24,3
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус