Коловорот InterAtletika SK102

В наявності
Артикул: SK102
7 900
Замовити
Опис

Коловорот InterAtletika SK102 стане яскравою родзинкою будь-якої ігрової зони. Дитячий тренажер точно не залишиться непоміченим. Дітлахи з радістю будуть крутити коліща та отримувати море позитиву від такої забави на свіжому повітрі. Виріб за принципом дії нагадує велосипед, але колесо крутити потрібно руками. Так, надійно вхопившись за поручні, можна якнайшвидше розкрутити його. Дитина розвиває концентрацію, координацію, дрібну моторику. Такі ігри на відкритих майданчиках корисні для загального розвитку організму та зміцнення імунної системи. Заняття стануть ще цікавішим, якщо зібратися цілою компанію, де кожен має змогу встановити власний рекорд на швидкість розкручування колеса. Це весело, цікаво та корисно!

Дитячий розвиваючий елемент розроблений за образом вуличних тренажерів для дорослих. Заняття на обладнанні спрямовані на ранній фізичний розвиток дитини і сприяють зміцненню м'язів всього тіла. Діти покращують координацію, вчаться концентруватися на визначеному наборі завдань.

Обладнання призначене для виконання посильних фізичних вправ в ігровій розважальній формі на відкритих майданчиках.

Рекомендуємо для встановлення у дитячих садочках, пансіонатах та санаторіях, в парках, та інших зонах загального відпочинку.

Можливе виконання в колірній гаммі у варіантах, що представлені в каталозі.

Технічні характеристики

Дитячий тренажер складається з закладної металевої деталі, що слугує опорою та встановлюється методом бетонування.

  • До металевого каркасу на рівні, зручному для користування, приварений елемент коловороту: складається з невеликого кола, яке обертається навколо своєї осі з рахунок крутіння поручнів.
  • Поручні для хвату мають гумове покриття, що запобігає зісковзуванню рук під час занять.
  • Конструкція покрита фарбою для зовнішніх робіт – порошковою полімерною фарбою Mikropol™ Powder Coating. Покриття є безпечним для використання дітьми. Фарба захищає метал від корозії, механічних пошкоджень, вигорання, стійке до температурних перепадів та несприятливих погодних умов
  • Болтові з'єднання, що використовуються, оцинковані та мають захисні пластикові заглушки.

Обладнання постачається в захисній упаковці для уникнення пошкоджень при транспортуванні. В залежності від моделі та типу, окремі деталі можуть бути додатково упаковані в поліетилен.

Експлуатація дитячого тренажера "Коловорот"
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
Вікова групадошкільна
Матеріалметал
Довжина726 мм
Ширина445 мм
Висота753 мм
Вага22,9
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус