Спіннер InterAtletika SK105

В наявності
Артикул: SK105
10 900
Замовити
Опис

Спінер InterAtletika SK105 - водночас розвага та тренажер для опрацювання основних м'язових груп маленьких спортсменів. Міцно тримаючись за поручні, дитина може крутитися на круглій платформі, що розміщена на певній відстані від опори з поручнями. Заняття спортом на свіжому повітрі завжди цікаві для дітей будь-якого віку та несуть оздоровчий характер. Діти з радістю будуть крутитися на спінері, тренуючи нижню частину тулуба та підтримуючи природну дитячу гнучкість, що важливо для зростаючого маленького організму. Під час занять у дітей розвивається витривалість, активність, спритність, увага, покращується робота дихальної системи, зміцнюється імунітет та нормалізується сон. Систематичні заняття фізичною культурою сприяють удосконаленню рухових навичок та координації.

Дитячий розвивальний елемент розроблений за образом вуличних тренажерів для дорослих. Заняття на обладнанні спрямовані на ранній фізичний розвиток дитини та сприяють зміцненню м'язів всього тіла. Діти покращують координацію, вчаться концентруватися на визначеному наборі завдань.

Обладнання призначене для виконання посильних фізичних вправ в ігровій розважальній формі на відкритих майданчиках.

Рекомендуємо для встановлення у дитячих садочках, пансіонатах та санаторіях, в парках, та інших зонах загального відпочинку.

Технічні характеристики

Дитячий тренажер складається з двох частин - металевого каркаса з поручнями та круглої платформи, що розташована на певній відстані від тренажера.

  • Металева платформа обертається навколо своєї вісі, вкрита нековзним покриттям, завдяки чому ноги не зісковзують під час тренувань.
  • Поручні для хвату мають гумове покриття, що запобігає зісковзуванню рук під час занять.
  • Конструкція покрита фарбою для зовнішніх робіт – порошковою полімерною фарбою Mikropol™ Powder Coating. Покриття є безпечним для використання дітьми. Фарба захищає метал від корозії, механічних пошкоджень, вигорання, стійке до температурних перепадів та несприятливих погодних умов
  • Болтові з'єднання, що використовуються, оцинковані та мають захисні пластикові заглушки.

Обладнання постачається в захисній упаковці для уникнення пошкоджень при транспортуванні. В залежності від моделі та типу, окремі деталі можуть бути додатково упаковані в поліетилен.

Експлуатація дитячого тренажера "Спінер"
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
Вікова групадошкільна
Матеріалметал
Довжина1430 мм
Ширина555 мм
Висота907 мм
Вага38,3
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус