Наїзник InterAtletika SK104

Відсутній
Артикул: SK104
Замовити
Опис

Вершник InterAtletika SK104 дозволить непосиді відчути себе справжнім вершником та відправитися у незабутню подорож. Вмостившись зручніше на сидінні, дитина ставить ніжки на підставки для ніг, а руками міцно тримається за "кермо" та шляхом власних зусиль розгойдується вперед та назад. Тренажер не залишиться без дитячої уваги, адже займатися на ньому весело, цікаво й корисно. Під час занять залучаються спина, прес, руки, поліпшується робота вестибулярного апарату. Конструкція виробу розроблена з урахуванням анатомії будови дитячого тіла, що робить "їзду" комфортною та безпечною. Ігрове обладнання відрізняється міцністю та надійністю, не містить гострих кутів, тож батьки можуть бути впевненими в цілковитій безпеці дитини.

Дитячий розвивальний елемент розроблений за образом вуличних тренажерів для дорослих. Заняття на обладнанні спрямовані на ранній фізичний розвиток дитини та сприяють зміцненню м'язів всього тіла. Діти покращують координацію, вчаться концентруватися на визначеному наборі завдань.

Обладнання призначене для виконання посильних фізичних вправ в ігровій розважальній формі на відкритих майданчиках.

Рекомендуємо для встановлення у дитячих садочках, пансіонатах та санаторіях, в парках, та інших зонах загального відпочинку.

Можливе виконання в колірній гаммі у варіантах, що представлені в каталозі.

Технічні характеристики

Дитячий тренажер складається з металевого каркаса, до якого у верхній частині приварена деталь у вигляді овального керма.

  • Сидіння вироблене з вологостійкої фанери.
  • Обидві підставки для ніг мають гумове покриття, що запобігає зісковзуванню ніг.
  • Конструкція покрита фарбою для зовнішніх робіт – порошковою полімерною фарбою Mikropol™ Powder Coating. Покриття є безпечним для використання дітьми. Фарба захищає метал від корозії, механічних пошкоджень, вигорання, стійке до температурних перепадів та несприятливих погодних умов
  • Болтові з'єднання, що використовуються, оцинковані та мають захисні пластикові заглушки.

Обладнання постачається в захисній упаковці для уникнення пошкоджень при транспортуванні. В залежності від моделі та типу, окремі деталі можуть бути додатково упаковані в поліетилен.

Експлуатація дитячого тренажера "Вершник"
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
Вікова групадошкільна
СнятСПроизводстваДа
Матеріалметал
Довжина625 мм
Ширина440 мм
Висота915 мм
Вага28,2
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус