Стенд-урна інформаційний InterAtletika BO016

Під замовлення
Артикул: ВО016
8 500
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

В наші дні стрімко розвивається облаштування територій для вигулу і дресирування собак, що дуже зручно як для самого вихованця, так і для оточення. Ні один майданчик не обійдеться без такого універсального обладнання як інформаційний стенд-урна.

Стенд-урна інформаційний InterAtletika BO016 допоможе подбати про навколишнє середовище, адже все сміття завжди буде в спеціальному баку, а не під ногами. Металева конструкція дуже проста, складається з урни й стійки з дерев'яним тримачем. Виріб покрито якісною фарбою синього кольору. Таке покриття запобігає корозії, захищає від впливу несприятливих погодних факторів. Тримач призначається для стенда, на якому можна розміщувати корисну інформацію.

Інформаційний стенд-урна відрізняється високою якістю і надійністю. При дбайливому використанні таке спорядження прослужить не один рік.

Характеристики
Довжина400 мм
Ширина250 мм
Висота2296 мм
Вага100 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус