Прив'язь InterAtletika ВО014.1

Під замовлення
Артикул: ВО014.1
1 000
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Якщо ви живете в приватному секторі й у вас є собака, вам обов'язково знадобиться надійна прив'язь. Ваш домашній чотириногий друг може вільно ходити по двору, але, найімовірніше він буде вороже налаштований до гостей, навіть, якщо ви на них чекаєте. Адже одне з основних завдань домашнього пса - оберігати господарів і будинок від чужих людей. Прив'язь InterAtletika ВО014.1 - надійна металева конструкція, яка утримає навіть найсильнішого пса.

Особливості конструкції

Високоякісне обладнання українського виробника відрізняється надійністю, міцністю і довговічністю. Інвентар покритий спеціальною фарбою, що захищає виріб від різних несприятливих факторів: корозії, ультрафіолетових променів, механічних пошкоджень.

Характеристики

  • Матеріали, що використовуються, абсолютно безпечні.
  • Відповідає європейським стандартам якості.

Прив'язь InterAtletika ВО014.1 можна встановлювати як на спеціалізованих майданчиках для дресування собак загального використання, так і на приватних ділянках.

Характеристики
Довжина93 мм
Ширина93 мм
Висота615 мм
Вага0,77
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус