Гойдалка InterAtletika BO013

Під замовлення
ціна за запитом
Артикул: ВО013
11 200
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Спеціально обладнані майданчики для вигулу собак - чудове рішення для жителів міст. Адже в такому місці ваш вихованець має можливість стрибати, бігати й грати у своє задоволення. Кожен виріб призначений для тренування певних навичок пса. Гойдалка InterAtletika BO013 розроблена для поліпшення координації, вміння балансувати та виконувати найпростіші команди. Даний інвентар допоможе у формуванні бездоганної дисциплінованості, фізичного розвитку. За допомогою обладнання можна поліпшити координацію, спритність, побороти страх висоти, долати перешкоди методом безопорних стрибків.

Особливості конструкції

Високоякісне обладнання українського виробника відрізняється надійністю, міцністю і довговічністю. Конструкція складається з рамної труби, яка служить опорою, і рухомої дошки з обробленими округлими краями.

Металеві елементи покриті спеціальною фарбою, яка захищає обладнання від різних несприятливих факторів: корозії, ультрафіолетових променів, механічних пошкоджень.

Характеристики

  • Матеріали, що використовуються, абсолютно безпечні.
  • Відповідає європейським стандартам якості.
  • Можна займатися в будь-яку пору року.
  • Підходить для дресування всіх порід собак.
  • Виріб розроблено з урахуванням побажань досвідчених кінологів.

Гойдалку InterAtletika BO013 можна встановлювати як на спеціалізованих майданчиках загального користування, так і на приватних ділянках.

Характеристики
Довжина4250 мм
Ширина534 мм
Висота702 мм
Вага52,4
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус