Ігровий комплекс Мегаполіс InterAtletika TE833-PE

Під замовлення
Ціна вказана без вартості даху
Артикул: TE833-PE
Колір бруса
Матеріал
#D0B084
метал, дерево, пластик
#f5f5f5
#654A3F
163 800
Замовити
Придбати додатково
Опис

Після перших кроків дитина стрімко зростає, стає більш умілою, верткою, моторною. Малюків тягне на висоту - жага підкорювати нові "вершини" не покидає дитину. У цей період дитині необхідно забезпечити захопливе, корисне, раціональне, розвивальне і безпечне проведення часу. Допоможе впоратися з цим завданням дитячий спортивний комплекс.

Ігровий комплекс "Мегаполіс" InterAtletika TE833 являє собою збірно-розбірну, модульну конструкцію, що складається з високоякісних дерев'яних стовпів, канатів, альпійського підйому, сходи. Конструкція відрізняється своєю оригінальністю і функціональними можливостями.

Особливості

В процесі виготовлення комплексу були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про порядок застосування виробу.
  • При заняттях на виробі рекомендується триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Експлуатаційні обмеження

Вага користувача до 60 кг, вік від 3 до 6 років.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Характеристики
Вікова групашкільна
СеріяМісто
Матеріалметал, дерево, пластик
Довжина4565 мм
Ширина4556 мм
Висота3149 мм
Вага494,7
Висота гірок, мм1500
Кількість веж2
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус