Гімнастичні елементи

Гімнастичні елементи для повноцінного розвитку

Повноцінний розвиток дитини – це величезне питання, яке включає безліч різних напрямків. І тут йдеться не лише про потрібну турботу або окремий проміжок часу, проведений разом. Справа стосується ігор, які б допомагали розвивати фантазію, вирішувати логічні завдання, поліпшити координацію, тренувати м'язи і тіло. І найкраще перенести їх на відкритий простір, адже розважальні ігри на свіжому повітрі є запорукою міцного здоров'я. Якщо ви хочете знайти вірне рішення і допомогти дитині впевнено і успішно рухатися вперед, розвиватися у різних сферах життя, тоді забезпечте йому таку атмосферу. І активнішим цей процес зроблять гімнастичні елементи, які є в кожному дворі.

Слід відкинути застаріле

І хоча практично у кожному дворі, що складається з декількох багатоповерхівок, є дитячі майданчики, частіше за все – це залишки з радянського минулого. І в силу поважного віку, вони не відповідають нормам якості та виглядають зовсім непривабливо. Тому, щоб малюкам було де гратися і відпочивати, просто необхідно підібрати правильне обладнання. У каталозі нашого магазину представлені надійні гімнастичні елементи, які не тільки відповідають всім умови безпеки, але і є абсолютно безпечними для здоров'я дітей. Кожна деталь: від щільної сталі до обробленого дерева підходить для щоденної взаємодії з дітьми.


Як вибрати якісні гімнастичні елементи?

Обираючи обладнання, за допомогою якого ви збираєтеся створити для дітей ігровий простір, обов'язково зверніть увагу на такі умови:

  • Звертайте увагу на вік маленького користувача. Залежно від його активності, статури, ваги й темперамента, можна підібрати саме ті аксесуари, які допоможуть розкрити його приховані таланти. Наприклад, маленький лабіринт може стати хорошим способом побудови логічного мислення для малюка двох років і його основним місцем для розваг, але діткам трохи старше там вже нічого буде робити. Тому, для їх повноцінного зростання вже можна придбати більш функціональний турнік.
  • Залежно від його уподобань. Якщо Ви бачите в дитині задатки справжнього спортсмена, тоді обов'язково допоможіть йому в розкритті цього таланту. Комплексний турнік або сходи-місток обов'язково допоможуть йому якісно тренувати тіло та бути готовим до більш істотних навантажень в майбутньому. А якщо у Вас росте інтелектуальний геній, тоді кількох стійок для стрітболу буде досить, щоб просто підтримувати його гарну форму та зміцнювати імунітет.
  • Для підлітків ідеальним рішенням стане міні-комплекс зі шведською стінкою, яка допоможе підкачати прес, зміцнити спину і впоратися з прискореним ростом. Так, гормональна система буде спрямовувати адреналін на процес тренування і Ви будете впевнені в тому, що дитина буде рухатися у вірному напрямку.

Де купити в Україні якісні гімнастичні елементи?

Надійне, безпечне і міцне обладнання пропонує український виробник "Інтер Атлетика". У нашому каталозі є різні варіанти для повноцінного фізичного розвитку дітей будь-якого віку. Дітлахи будуть з користю для здоров'я проводити час на свіжому повітрі, граючи, виконувати комплекс різних вправ. Також розвивається фантазія, адже маленькому непосиді потрібно придумати, як правильно лазити, триматися за поручні, швидко рухатися. Такі активні ігри на свіжому повітрі поліпшують гнучкість, витривалість, рухливість.

У нашому каталозі представлені наступні варіанти конструкцій:

  • лабіринт;
  • міні-комплекс;
  • ліана-павутинка;
  • ліана класична;
  • колода;
  • рейок малий і великий;
  • сходи-місток.

Спортивні гімнастичні елементи підійдуть для комерційного і приватного використання. Ми пропонуємо готові рішення для облаштування спортивних та дитячих майданчиків, дворів багатоповерхівок, парків, приватних ділянок. Конструкція гармонійно поєднує міцність, надійність і стильний дизайн, гармонійно впишеться в будь-яку ландшафтну зону, зробить відпочинок на вулиці цікавим і корисним.

Забезпечити кращі умови для гармонійного розвитку дітей - ось головне завдання. І ми допомагаємо це зробити з найкращими спонуканнями!

укр
рус