Укриття InterAtletika BO008

Під замовлення
ціна за запитом
Артикул: ВО008
18 300
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

В наші дні стрімко розвивається облаштування територій для вигулу та дресування псів, що дуже зручно як для самого вихованця, так і для оточення. Обладнання підбирається індивідуально під кожен майданчик для дресування, виходячи з площі, відведеної під установку інвентарю, і різнорідності виробів, що використовуються. Укриття InterAtletika BO008 призначене для роботи з різних курсів дресування.

Особливості конструкції

Високоякісне обладнання складається з трьох вертикальних стійок, між якими кріпляться листи високоякісного пластику. Металеві деталі покриті спеціальною фарбою, яка захищає від впливу несприятливих погодних умов: дощу, снігу, ультрафіолетових променів. Наша компанія використовує при виробництві виключно екологічно чисті матеріали, які відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю. Ви маєте можливість вибрати будь-який з представлених на сайті варіант виконання в колірній гаммі.

Характеристики

  • Підходить для дресування собак різних порід.
  • Можна тренувати вихованця в будь-яку пору року.
  • Надійний якісний тренажер стійкий до температурних перепадів і несприятливих погодних умов, прослужить тривалий час.
  • Легкість і простота використання.

Перед початком використання тренажеру перевірте його готовність до роботи, відсутність пошкоджень, гострих деталей, надійність закріплення конструкції. При наявності поломок і інших виявлених недоліків використання забороняється.

Укриття InterAtletika BO008 можна використовувати як на спеціалізованих майданчиках загального користування, так і на приватних ділянках.

Характеристики
Довжина1000 мм
Ширина1000 мм
Висота1999 мм
Вага64,8
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус