Стіна похила InterAtletika BO007

Під замовлення
ціна за запитом
Артикул: ВО007
40 800
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Існує різне обладнання для дресування собак. Тренування на таких снарядах допомагають у формуванні дисциплінованості. Похила стіна InterAtletika BO007 - універсальний інвентар для дресування собак різних порід. Підходить для облаштування територій комерційного та індивідуального використання.

Особливості конструкції

Високоякісне обладнання складається з дерева та металу. Дерев'яні елементи надійно кріпляться на стійкій металевій похилій стійці. Металеві деталі покриті спеціальною фарбою, яка захищає від впливу несприятливих погодних умов: дощу, снігу, ультрафіолетових променів. Наша компанія використовує при виробництві виключно екологічно чисті матеріали. Ви маєте можливість вибрати будь-який з представлених на сайті варіант (колірна гамма) покриття металевих елементів.

Характеристики

  • Похила стіна підходить для дресування як цуценяти, так і дорослого пса.
  • Можна тренувати чотирилапого друга в будь-яку пору року.
  • Надійний якісний тренажер стійкий до температурних перепадів і несприятливих погодних умов, прослужить тривалий час.
  • Підходить для інтенсивних навантажень.

Стіну похилу InterAtletika BO007 можна використовувати як на спеціалізованих майданчиках загального користування, так і на приватних ділянках.

Характеристики
Довжина2074 мм
Ширина1500 мм
Висота1596 мм
Вага127,9 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус