Мультифітнес елементи

3 120
Детальніше
8 580
Детальніше
11 960
Детальніше
12 480
Детальніше
7 150
Детальніше
11 310
Детальніше
5 200
Детальніше
5 460
Детальніше
9 490
Детальніше
 Перекладина InterAtletika MF1.10
Під замовлення
3 120
Детальніше
10 010
Детальніше
8 450
Детальніше
7 020
Детальніше
7 930
Детальніше
11 440
Детальніше
14 170
Детальніше
15 860
Детальніше
10 530
Детальніше
14 560
Детальніше
16 120
Детальніше
14 820
Детальніше
12 870
Детальніше
13 260
Детальніше
Фильтр
Ціна
Тип
Елементи

Вуличні спортивні елементи мультифітнес для роботи з усіма групами м'язів

Якщо ви гадаєте, що достатньо всього лише займатися на турніку в дворі - і це допоможе повноцінно опрацювати тіло, тоді варто змінити своє мислення. Насправді, якщо ви поставили перед собою ціль створити ідеальні форми, сформувати міцні та сильні м'язи, необхідно докласти зусиль. Виконувати вправи будь-якого спрямування допоможуть спортивні мультифітнес елементи. Обладнання, представлене в нашому каталозі, відповідає нормам безпеки, характеризується надійністю і простотою у використанні, а тренуватися можуть всі бажаючі покращити фізичну форму.

Для яких цілей потрібні елементи мультифітнес?

На відміну від стаціонарних тренажерів, якими переповнені фітнес-центри, це універсальні моделі. Вони дають користувачам справжню свободу дій та допомагають виконувати вправи з усіх спортивних напрямків. При грамотному підході і правильній тренувальній програмі можна ефективно прокачати як все тіло, так і окрему групу м'язів. Спортивні мультифітнес елементи можна доповнити іншими аксесуарами, влаштувавши будь-який простір для спорту.


Міцність та надійність конструкції

Обладнання для занять на відкритих спортивних майданчиках відрізняється універсальністю, багатофункціональністю і підвищеною зносотійкістю. Ці вимоги є головними, адже тренажер має витримувати інтенсивні навантаження. Максимальний підйом ваги мультифітнес елементів від виробника на порядок вищий, ніж у більшості аналогічних моделей, представлених на ринку спорттоварів. Це позначається на матеріалах, які використані у виробництві і передових методиках створення комфортних для кожного користувача тренажерів. Для подібних конструкцій підбираються ті деталі, які здатні з легкістю витримати щоденну експлуатацію, при цьому зберігають ефективність. Вироби покриті антивандальною фарбою. Таке покриття захищає метал від корозії, несприятливих погодних умов, стирання та інших механічних пошкоджень.

Поліпшити форми, опрацювати мускулатуру можуть діти, дорослі, новачки, і професійні спортсмени. Головне - правильно поставити мету, вибрати посильну тренувальну програму і систематично займатися.

Ми пропонуємо такі види спортивних елементів:

  • шведська стінка;
  • перекладина;
  • гіперекстензія;
  • турнік класичний;
  • турнік із захопленнями;
  • стійка для штанги;
  • лава для преса;
  • упори для віджимань;
  • бруси;
  • платформа для крокування.

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість ознайомитися з повним переліком товару, характеристиками і придбати потрібний варіант.


Якісні і недорогі спортивні мультифітнес елементи від компанії "Інтер Атлетика"

Якщо ви думаєте, що подібний варіант обійдеться вам в цілий статок - це далеко не відповідає реальності. Власне виробництво дозволяє вибирати кращі матеріали і впроваджувати інноваційні рішення. Цінова категорія моделей не залежить від ряду показників, що впливають на продукцію європейського ринку. Ви можете порівняти вартість виробів, представлених в нашому каталозі, з реальними цінниками в магазинах, і переконатися в демократичності цін. Тому можна купити недорого мультифітнес елементи в Києві, Дніпрі, Львові, Тернополі Одесі та інших містах України, або оформити покупку онлайн. Ми здійснюємо доставку по всій території України в найкоротші терміни!

Підтримуйте тіло в тонусі та зміцнюйте здоров'я.

укр
рус