Слалом InterAtletika BO011

Під замовлення
ціна за запитом
Артикул: ВО011
10 400
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Домашнього пса необхідно не просто вигулювати на свіжому повітрі, але також дресувати. З цією метою потрібно використовувати спеціальне обладнання для дресування собак. На облаштованих майданчиках для вигулу і тренування домашніх вихованців кожен виріб призначений для відпрацювання певних навичок пса.

Слалом InterAtletika BO011 розроблений для розвитку швидкості, координації та спритності. Обладнання використовується для розвитку вище перерахованих навичок способом наведення. Рекомендується собаку підводити таким чином, щоб перша рейка завжди знаходилась зліва від пса (вважається, що саме таке положення найбільш сприятливе для якнайшвидшого засвоєння "вісімки" або "змійки").

Особливості конструкції

Обладнання розроблене із застосуванням сучасних методик і передових технологій. Слалом - металеві рейки, розташовані на одній прямій на деякій відстані одна від одної (їх кількість, як правило, від 8 штук і більше). Металеві елементи покриті якісною фарбою, що захищає виріб від різних механічних пошкоджень, вигорання, корозії..

Характеристики

  • Підходить для дресування різних порід собак.
  • Виготовляється виключно з якісних матеріалів.
  • Довговічність і надійність обладнання.
  • Простота монтажу.
  • Можна використовувати в будь-яку пору року.

Слалом InterAtletika BO011 можна встановлювати як на спеціалізованих майданчиках загального користування, так і на приватних ділянках.

Характеристики
Довжина7000 мм
Ширина850 мм
Висота1000 мм
Вага48,7
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус