Стрибок у довжину InterAtletika BO012

Під замовлення
ціна за запитом
Артикул: ВО012
12 700
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

На сьогодні облаштування майданчика для собак - правильне рішення для власників собак. На спеціально відведених територіях для тварин можна виконувати завдання для підтримки домашнього вихованця в формі, дресувати. Кожен виріб на таких майданчиках призначене для тренування певних навичок пса. Стрибок в довжину InterAtletika BO012 розроблений для поліпшення координації, витривалості та спритності пса. Інвентар протестований і відповідає всім необхідним вимогам для успішного дресування і підготовки до змагань пса будь-якої породи.

Особливості конструкції

Обладнання розроблене із застосуванням сучасних методик і передових технологій. Між 4 металевими стійками, знаходяться паралельно одна одній лави різної висоти, які необхідні для виконання стрибків і вдосконалення навичок домашнього вихованця.

Характеристики

  • Підходить для дресування різних порід собак.
  • Виготовляється виключно з якісних матеріалів.
  • Довговічність і надійність обладнання.
  • Простота монтажу.
  • Можна використовувати в будь-яку пору року.

Стрибок в довжину InterAtletika BO012 можна встановлювати як на спеціалізованих майданчиках загального користування, так і на приватних ділянках.

Характеристики
Довжина1537 мм
Ширина1262 мм
Висота1200 мм
Вага39,9
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус