Парта Скотта KF815.1 з гантелями

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF815.1
Матеріал
стандарт
оцинкований
68 030
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер Парта Скотта KF815.1 з гантелями призначений для виконання вправи на згинання біцепса та згинальних м'язів передпліччя. Виконання вправ з обтяженнями спрямовані на розвиток і зміцнення м'язів, суглобів, поліпшення координації та загальної рухливості організму. Використовуючи гантелі, можна урізноманітнити будь-яку тренувальну програму, виконувати вправи на опрацювання основних і ізольованих м'язових груп. На тренажері представлено декілька варіантів ваги (10-16-24 кг). Гантелі надійно кріпляться до обладнання тросами.

М'язи: біцепси, згиначі м'язів передпліччя.

Тренажер Парта Скотта з гантелями KF815.1 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал - незаперечні переваги тренажеру.

Парта Скотта з гантелями KF815 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони як на відкритому просторі, так і в залі.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина749 мм
Ширина2366 мм
Висота1055 мм
Вага175 кг
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус