Окоп InterAtletika BO010

Під замовлення
ціна за запитом
Артикул: ВО010
68 800
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Спеціально обладнані майданчики для вигулу собак - чудове рішення для жителів міст. Адже в такому місці ваш вихованець має можливість стрибати, бігати й грати у своє задоволення. Кожен виріб призначений для тренування певних навичок пса. Окоп InterAtletika BO010 розроблений для формування бездоганної дисциплінованості, фізичного розвитку і підтримки пса в хорошій формі. Обладнання дозволяє поліпшити координацію, спритність, побороти страх висоти, долати перешкоди методом безопорних стрибків.

Особливості конструкції

Обладнання розроблене із застосуванням сучасних методик і передових технологій. Окоп - зварена конструкція з металу, до якої кріпляться дерев'яні елементи - похила стіна і горизонтальна лава. Витримує інтенсивні навантаження. Всі ходові частини мають нековзне покриття. Металеві елементи покриті якісною фарбою, що захищає виріб від різних механічних пошкоджень, вигорання, впливу вологи.

Характеристики

  • Підходить для дресування різних порід собак.
  • Виготовляється виключно з якісних матеріалів.
  • Довговічність і надійність обладнання.
  • Простота монтажу.
  • Можна використовувати в будь-яку пору року.

Окоп InterAtletika BO010 можна встановлювати як на спеціалізованих майданчиках загального користування, так і на приватних ділянках.

Характеристики
Довжина9532 мм
Ширина1000 мм
Висота1000 мм
Вага241,7
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус