Маятник-твістер InterAtletika SE104-114

В наявності
Артикул: SE104-114
24 800
Замовити
Опис

Тренажери для занять на відкритому повітрі відкривають новий напрям у заняттях з обтяженнями для осіб різного віку і статі. Ці технічні пристрої дозволяють поєднати активні заняття з обтяженнями та оздоровчим впливом навколишнього середовища.

Маятник-твістер InterAtletika SE104-114 дозволяє ефективно розвивати косі м'язи живота. Зміцнення м'язів торса і косих м'язів живота є ефективним профілактичним засобом порушення постави, а також для створення форми та корекції фігури.

Надійна металева конструкція дозволяє тренуватися одночасно двом людям з різною вагою. Даний тренажер рекомендується для тренування як жінок, так і чоловіків. Вік спортсменів від 14 до 70 років.

Тренажер створений на основі передових вітчизняних технологій в тренажеробудуванні з урахуванням чотирьох основних принципів:

  • ефективність;
  • зручність у використанні;
  • безпека;
  • надійність.
Важливо знати!

Це обладнання може бути використане в якості реабілітаційного після консультації з лікарем. Індивідуальний комплекс лікувальної фізкультури, який підготовлений реабілітологом, сприяє покращенню загального стану організму, кровообігу та обміну речовин. Правильно підібрані вправи мають високу терапевтичну ефективність, сприяють якнайшвидшому відновленню втрачених функцій, зменшенню больового синдрому та дискомфортних відчуттів.

Характеристики
СеріяSE
Довжина1332 мм
Ширина797 мм
Висота1426 мм
Вага75,6 кг
Регулювання навантаженнянема
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус