Тренажер для сідничних, привідних і відвідних м'язів стегна InterAtletika SE104-114

В наявності
Артикул: SE104-114
Ціну уточнюйте у менеджера
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажери для занять на відкритому повітрі відкривають новий напрям у заняттях з обтяженнями для осіб різного віку і статі. Ці технічні пристрої дозволяють поєднати активні заняття з обтяженнями та оздоровчим впливом навколишнього середовища.

Тренажер для сідничних, привідних і відвідних м'язів стегна InterAtletika SE104-114 дозволяє ефективно розвивати косі м'язи живота. Зміцнення м'язів торса і косих м'язів живота є ефективним профілактичним засобом порушення постави, а також для створення форми та корекції фігури.

Надійна металева конструкція дозволяє тренуватися одночасно двом людям з різною вагою. Даний тренажер рекомендується для тренування як жінок, так і чоловіків. Вік спортсменів від 14 до 70 років.

Тренажер створений на основі передових вітчизняних технологій в тренажеробудуванні з урахуванням чотирьох основних принципів:

  • ефективність;
  • зручність у використанні;
  • безпека;
  • надійність.
Характеристики
СеріяSE
Довжина1332 мм
Ширина797 мм
Висота1426 мм
Вага75,6 кг
Регулювання навантаженнянема
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус