Масажер для ніг InterAtletika SM145

Під замовлення
Артикул: SM145
Матеріал
стандарт
оцинкований
Замовити
Опис

Масажер для ніг InterAtletika SM145 – обладнання для фізичної реабілітації, що призначене для поліпшення мікроциркуляції крові та відновлення функціональності нижніх кінцівок.

Тренажер надзвичайно простий і зручний. Використовується як засіб для самомасажу м'язів стегна, гомілки та стопи. Самомасаж на тренажері забезпечує зменшення болю, ліквідовує спазми, набряклість, зміцнює м'язові тканини та повертає їм еластичність. Тренажер ефективний зокрема для відновлення після травм чи хірургічного втручання.

Вуличний масажер для ніг має зручний поручень у верхній частині, за який треба триматися однією або обома руками. Завдяки обертанню гумових валиків, що знаходяться на різній висоті та мають спеціальні масажні шипи, забезпечується м’який самомасаж м'язів нижніх кінцівок.

Надійна металева конструкція стійка до атмосферних впливів, механічних пошкоджень, сонячних променів, корозії завдяки надійному покриттю полімерною порошковою фарбою. Обладнання виробництва Inter Atletika відрізняється безпекою, надійністю та розраховане на тривалий термін служби. Замовити масажер для ніг можна в різних колірних рішеннях, що запропоновані на нашому сайті.

Характеристики
СеріяSM
Матеріалоцинкований
Довжина544 мм
Ширина316 мм
Висота1498 мм
Вага34,7 кг
Регулювання навантаженнянема
укр
рус