Карусель Торнадо InterAtletika ТЕ228.3

Під замовлення
Артикул: TE228.3
71 300
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Карусель Торнадо InterAtletika TE228.3 не зрівняється з жодною іншою каруселлю. Її унікальна конструкція подарує масу насолоди, яскравих вражень і дитині, і дорослому. Важко втриматися, щоб не "покрутитися" на такій каруселі. Торнадо - справжній вибух і міць в кожному русі. Це доросле-дитяче обладнання для тих, хто не боїться кинути виклик власним можливостям.

Обертається карусель навколо осі, а в дію приводиться внаслідок зусиль користувача. Потрібно міцно триматися за поручні та намагатися сильніше розкрутити механізм. Тоді незабутні відчуття гарантовані. Карусель розрахована на одночасне використання трьома людьми, значить, не доведеться чекати своєї черги, а можна веселитися разом з друзями. Обладнання рекомендується до установки на дитячих майданчиках, в парках, у дворах, на пляжах, біля санаторіїв та інших місцях, що відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.

Технічні характеристики

Карусель виконана з металевого профілю, рухомі деталі кріпляться у верхній частині виробу і в нижній - до круглих опор, які також обертаються навколо своєї осі.

  • Кожна з трьох металевих круглих опор має антиковзне покриття, що запобігає зісковзуванню ніг під час катання.
  • Болтові з'єднання захищені пластиковими заглушками та ковпачком.
  • На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень і корозії.
  • В процесі виробництва були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EAN-1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація каруселі

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб встановлення виробу передбачає неможливість демонтажу (бетонування по периметру каркасу).
  • Вага користувача до 80 кг, вік від 6 до 12 років.

Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на гойдалці.

Характеристики
СеріяАдреналін
Матеріалметал
Довжина3686 мм
Ширина4175 мм
Висота2587 мм
Вага250,2
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус