Гойдалка Балансир 4-х місний InterAtletika Т215

Під замовлення
Артикул: T215
14 500
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Гойдалка "Балансир 4-х місний" InterAtletika T215 - елемент обладнання для дитячих майданчиків. Оригінальна форма качалки - балансир обов'язково сподобається вашому малюкові і прикрасить будь-яку територію. За допомогою вироби Ваша дитина навчиться легко балансувати і отримає масу задоволення.

Установка даного виробу передбачає бетонування основи.

Особливості

В процесі виготовлення качалки - балансира були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатаційні обмеження

Вага одного користувача не повинна перевищувати 60 кг. Вільна зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація обладнання при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Забороняється користуватися гойдалкою дітям молодше 3 та старше 6 років.

Характеристики
Матеріалметал, фанера
Довжина1000 мм
Ширина1000 мм
Висота623 мм
Вага36,5 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус