Бруси похило-розвідні InterAtletika S834.10

Під замовлення
Артикул: S834.10
32 500
Замовити
Опис

Бруси похило-розвідні InterAtletika S834.10 – вуличний тренажер для роботи з м'язами верхньої частини тіла. Віджимання на брусах дають змогу ефективно опрацювати трицепси, біцепси, низ грудних м'язів, також включаються в роботу дельтоподібні і трапецієподібні м'язи. Обладнання підходить для спортсменів з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Бруси похило-розвідні розташовані на різних рівнях: прямо та під нахилом, що дає змогу виконувати вправу з різним навантаженням на м'язи, також конструкція є максимально зручною для спортсменів різного зросту. На обладнанні можна тренувати черевні м'язові групи, виконуючи вправи на скручування.

Тренажер призначений для встановлення на спортивних майданчиках, на території оздоровчих центрів, пансіонатів, санаторіїв, військових полігонів, у дворах багатоповерхівок, в парках, на пляжах. Вуличне спортивне обладнання відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень, несприятливих погодних умов, температурних перепадів, вигорання та корозії.

Надійна конструкція дозволяє тренуватися людям з різною вагою. Даний тренажер рекомендується для тренування як жінок, так і чоловіків. Вік від 14 до 70 років.

Тренажер створений на основі передових вітчизняних технологій в тренажеробудуванні з урахуванням чотирьох основних принципів:

  • ефективність
  • зручність у використанні
  • безпека
  • надійність
Важливо знати!

Це обладнання може бути використане в якості реабілітаційного після консультації з лікарем. Індивідуальний комплекс лікувальної фізкультури, який підготовлений реабілітологом, сприяє покращенню загального стану організму, кровообігу та обміну речовин. Правильно підібрані вправи мають високу терапевтичну ефективність, сприяють якнайшвидшому відновленню втрачених функцій, зменшенню больового синдрому та дискомфортних відчуттів.

Характеристики
Довжина4529 мм
Ширина1130 мм
Висота1657 мм
Вага130,9
укр
рус