Батут InterAtletika TE221

Відсутній
Артикул: TE221
Замовити
Опис

Для багатьох буде новиною дізнатися, що батут - це не просто ігровий елемент, а першокласний тренажер і мега-корисний атрибут як для дітей, так і для дорослих!

Фахівці стверджують, що всього 8 хвилин активних занять на батуті рівноцінні пробіжці довжиною в 3 кілометри! При цьому батут не створює зайвого навантаження на кістки та суглоби, розвиває вестибулярний апарат і покращує кровообіг!

"Інтер Атлетика" пропонує вбудовані вуличні батути, які встановлюються врівень із землею. Ідеальне рішення для установки в шкільному дворі або на дитячому майданчику для використання дітьми та підлітками. Забезпечує відмінну розрядку, зніме стрес і напруження, зміцнить організм, збільшить рівень ендорфінів в організмі та поліпшить сон. Чудовий настрій гарантовано!

А взагалі, майданчики з батутами користуються особливим попитом і ми рекомендуємо при можливості додавати це чудо-обладнання в зони для ігор та відпочинку!

Наш батут TE221, розміром 2х2 м. Складається з еластичного полотна, виробництва Франції та фанерного короба, який встановлюється врівень із землею. Таким чином, впасти з нього неможливо. Вилетівши за його межі, дитина виявляється прямо на землі і стрибати на ньому одне задоволення.

Батут для двору один з найкращих способів захопити дитину, долучити його до спорту. Стрибати на батуті легко і приємно. Це заняття допоможе вашій дитині зміцнити слабкі м'язи, розвинути реакцію, натренувати вестибулярний апарат і дадуть хорошу кардіонагрузку.

Характеристики
СнятСПроизводстваДа
Довжина2000 мм
Ширина2000 мм
Висота175 мм
Вага142 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус