Жим ногами KF803-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF803-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
120 798
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Жим ногами KF803-S призначений для тренування сідничних, литкових і м'язів стегна. Конструкція спортивного обладнання дозволяє ефективно опрацювати квадріцепси, виключає навантаження на хребет. Дискретна система навантаження змінюється вручну шляхом переміщення вантажу по напрямній, завдяки цьому можна вибрати оптимальне навантаження для максимальної віддачі від тренування і займатися з великими вагами. Амплітуда жиму комфортна для будь-якого зросту користувача.

М'язи: квадріцепс, біцепс стегна, великий сідничний м'яз, середній сідничний м'яз.

Тренажер Жим ногами KF803 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Жим ногами KF803 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина2846 мм
Ширина938 мм
Висота1571 мм
Вага285
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус