Верхня тяга KF805-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF805-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
91 740
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Верхня тяга KF805-S призначений для тренування м'язових груп спини і грудей. Конструкція тренажеру обладнана автономними важелями: спортсмен має змогу окремо тренувати ліву і праву руку, а також одночасно обидві руки. На Верхній тязі можна виконати вправи під іншим кутом, якщо порівнювати зі звичним підтягуванням, виключити роботу згиначів стегна і м'язів центру тіла, зосередившись на опрацюванні м'язових груп спині.

М'язи: трапецієподібний м'яз, найширший м'яз спини, підостьовий м'яз, великий круглий м'яз, великий ромбоподібний м'яз, великий грудний м'яз, дельтоподібні м'язи.

Тренажер Верхня тяга KF805 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Верхня тяга KF805 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина2240 мм
Ширина1450 мм
Висота1910 мм
Вага215
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус