Тяга зверху InterAtletika SMP102.1

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості пілону
Артикул: SMP102.1
14 900
Замовити
Придбати додатково
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажери для занять на відкритому повітрі відкривають новий напрямок у заняттях з обтяженнями для осіб різного віку і статі. Такі технічні пристрої дозволяють поєднати активні заняття з оздоровчим впливом навколишнього середовища.

Верхня тяга InterAtletika SMP102.1 дозволяє ефективно розвивати м'язи плечового поясу, грудей і спини. Зміцнення м'язів спини є профілактичним засобом порушення постави.

Пристрій виконаний з металу, покритого полімерною порошковою фарбою і стійкий до дії різних метеоумов, а також має антивандальне виконання. Надійна металева конструкція дозволяє тренуватися людині з різною вагою. Даний тренажер рекомендується для тренування як жінок, так і чоловіків. Вік спортсменів від 14 до 70 років.

Тренажер створений на основі передових вітчизняних технологій в тренажеробудуванні з урахуванням чотирьох основних принципів:

  • ефективність
  • зручність у використанні
  • безпека
  • надійність
Характеристики
СеріяSMP
Довжина935 мм
Ширина1038 мм
Висота1647 мм
Вага40,8
Регулювання навантаженнянема
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус