Трицепс бруси KF811-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF811-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
97 740
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер з вбудованими вагами Трицепс бруси KF811-S призначений для опрацювання трицепсів та м'язових груп плечового поясу. Конструкція тренажеру обладнана автономними важелями: спортсмен має змогу окремо тренувати ліву і праву руку та обидві руки одночасно. Дискретна система навантаження змінюється вручну шляхом переміщення вантажу по напрямній, що дозволяє вибрати оптимальне навантаження для максимальної віддачі від тренування і займатися з великими вагами

М'язи: трицепс, плечопроменевий і дельтоподібний м'яз, трапецієподібний м'яз, великий грудний м'яз.

Тренажер Трицепс бруси KF811 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Трицепс бруси KF811 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина2570 мм
Ширина1000 мм
Висота1140 мм
Вага226
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус