Тренажер преса анатомічний InterAtletika SL106

Відсутній
Артикул: SL106
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажери для занять на відкритому повітрі відкривають новий напрям у заняттях з обтяженням для осіб різного віку і статі. Ці технічні пристрої дозволяють поєднати активні заняття з обтяженнями та оздоровчим впливом навколишнього середовища.

Тренажер преса анатомічний InterAtletika SL106 дозволяє ефективно розвивати м'язи торсу. Зміцнення м'язів торса є ефективним профілактичним засобом порушення постави, а також для створення форми та корекції фігури.

Надійна металева конструкція дозволяє тренуватися людині з різною вагою. Даний тренажер рекомендується для тренування як жінок, так і чоловіків. Вік займаються від 14 до 70 років. Можливість тренування одночасно двом людям.

Тренажер створений на основі передових вітчизняних технологій в тренажеробудуванні з урахуванням чотирьох основних принципів:

  • ефективність
  • зручність у використанні
  • безпеку
  • надійність
Характеристики
СнятСПроизводстваДа
СеріяSE
Довжина1300 мм
Ширина440 мм
Висота1070 мм
Вага44 кг
Регулювання навантаженнянема
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус