Тренажер для присідань KF807-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF807-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
89 016
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер для присідань KF807-S із вбудованими вагами призначений для опрацювання поверхні стегон, сідниць та гомілки. Вбудовані ваги - альтернатива стійки для присідань зі штангою. На тренажері можна виконувати класичні присідання та вправи з випадами. Ефективність вправ досягається за рахунок великої частоти повторень.

М'язи: квадріцепс, біцепс стегна, великий сідничний м'яз, середній сідничний м'яз, гомілка.

Тренажер для присідань KF807 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Тренажер для присідань KF807 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина1514 мм
Ширина1508 мм
Висота1403 мм
Вага198 кг
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус