Станова тяга KF806

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF806
Матеріал
стандарт
оцинкований
138 408
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Станова тяга KF806 призначений для виконання базової силової вправи, яка залучає ¾ всієї м'язової маси. Конструкція тренажеру має два рівні регульованих вбудованих ваг, тому ефективно тренуватися мають змогу люди з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Навантаження регулюється в діапазоні від 47 до 103 кг. На обладнанні можна виконувати різні варіації вправи: класичну станову тягу, «мертву тягу», «тягу сумо».

М'язи: розгиначі спини, сідниці, двоголові м'язи стегна, найширші м'язи спини, трапеції, передпліччя і біцепси.

Тренажер Станова тяга KF806 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Станова тяга KF806 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина2389 мм
Ширина1718 мм
Висота1195 мм
Вага321 кг
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус