Станок гімнастичний InterAtletika SL121

Відсутній
Артикул: SL121
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажери для занять на відкритому повітрі відкривають новий напрям у заняттях з обтяженням для осіб різного віку і статі. Ці технічні пристрої дозволяють поєднати активні заняття з обтяженнями та оздоровчим впливом навколишнього середовища.

Станок гімнастичний InterAtletika SL121 дозволяє ефективно розтягувати м'язи пояса нижніх кінцівок. Зміцнення м'язів нижніх кінцівок є ефективним профілактичним засобом захворювання суглобів і розтягувань і розривів м'язів.

Тренажер має змонтовану металеву конструкцію, що забезпечує виконання вправ на гнучкість для спортсменів з різним рівнем фізичної підготовки. Пристрій виконаний з металу, покритого полімерною порошковою фарбою і стійке до дії різних метеоумов, а також має антивандальну конструкцію.

Надійна металева конструкція дозволяє тренуватися одночасно двом людям з різною вагою. Даний тренажер рекомендується для тренування як жінок, так і чоловіків. Вік від 14 до 70 років.

Тренажер створений на основі передових вітчизняних технологій в тренажеробудуванні з урахуванням чотирьох основних принципів:

  • ефективність
  • зручність у використанні
  • безпека
  • надійність
Характеристики
СнятСПроизводстваДа
СеріяSE
Довжина1000 мм
Ширина1000 мм
Висота1280 мм
Вага46 кг
Регулювання навантаженнянема
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус