укр

Спортивні елементи Workout

12 610
Детальніше
12 870
Детальніше
8 320
Детальніше
30 810
Детальніше
34 450
Детальніше
17 420
Детальніше
 Рукохід InterAtletika S833.2
Під замовлення
29 900
Детальніше
 Рукохід InterAtletika S833.3
Під замовлення
50 180
Детальніше
32 890
Детальніше
20 020
Детальніше
13 260
Детальніше
 Бруси-прес InterAtletika S834.4
Під замовлення
17 680
Детальніше
18 590
Детальніше
18 720
Детальніше
 Мінібруси InterAtletika S834.7
Під замовлення
15 730
Детальніше
16 770
Детальніше
17 160
Детальніше
 Лава InterAtletika S835.3
Під замовлення
15 080
Детальніше
21 710
Детальніше
47 710
Детальніше
36 920
Детальніше
19 500
Детальніше
9 620
Детальніше
25 480
Детальніше
Фильтр
Ціна
Тип
Елементи

Спортивні елементи воркаут – максимум від кожного заняття

Міцне здоров'я, збалансоване харчування будуть в тренді в усі часи. В світі спорту з'являється багато всього цікавого і захоплюючого, але більшість віддають перевагу перевіреному - стріт воркауту. Даний спортивний напрямок став окремою культурою і цілим рухом, який захопив тіла та серця багатьох чоловіків. Якщо ви є в числі цих умільців, компанія Inter Atletika точно знає, що на вашому серці - пошук гідного спортивного майданчика з якісними елементами воркаут.

Як вибрати обладнання для street workout

Багатьом доводилося стикатися з іржавими турніками, які вже тримаються на чесному слові. Звичайно, знайти місце для регулярних занять можна, але наскільки воно буде безпечним і комфортним для воркаутерів? Компанія "Інтер Атлетика" пропонує вам назавжди забути про застарілі спортмайданчики і подбати про те, щоб у кожного бажаючого була можливість займатися на дійсно крутих, сучасних, надійних і безпечних турніках, брусах, рукоходах.

Ми виробляємо різноманітні елементи workout для тренувань. В нашому каталозі ви маєте змогу ознайомитися з різними варіантами, які допоможуть відпрацювати конкретні прийоми та прокачати певну групу м'язів.У нас ви можете купити все для воркауту. Продукція, що є у нашому магазині, пройшла сертифікацію якості і має відповідні документи, що підтверджують це.


Які елементи воркаут представлені в нашому каталозі?

 • гімнастичні кільця;
 • поручень вертикальний;
 • шведські драбини;
 • прес-гіперекстензія;
 • горизонтальна лавка;
 • міні-бруси та інше.

Street Workout елементи призначені для формування мускулатури, відпрацювання базових і більш складних завдань. Кожен спортсмен може сам моделювати своє тіло, використовуючи свої сили, навички, тренуючись на якісному і надійному обладнанні.

Правила безпечних тренувань для початківців

В інтернеті ви можете знайти багато інформації про даний спортивний напрямок, який з'явився наприкінці минулого століття. На сьогоднішній день тренувальна програма обов'язково складається з двох видів вправ: на витривалість та зривну силу. Workout - тяжка робота з власною вагою, що потребує відмінної підготовки і техніки.

 • Варто розігріти мускулатуру перед тренінгом - виконати розминку.
 • Навантаження збільшуйте поступово. Робіть упор на якість виконання кожного сету, а не на кількість або швидкість.
 • Дотримуйтесь техніки виконання: стежте за положенням тіла і рук, за диханням.
 • Починайте з елементарних завдань. Повністю освоївши техніку виконання, переходите до складніших.

Які переваги тренувань на вуличних воркаут елементах? Заняття на свіжому повітрі не потребують додаткових коштів, обладнаного залу і тренера. Тренуватися можна в будь-який час дня і ночі, достатньо простору для виконання маневрів будь-якої складності. Обов'язково знайдуться однодумці, які діляться досвідом, розкажуть і покажуть. А, може, ви навчите цікавого прийому?

Які існують базові вправи?

 • робота з власною вагою на брусах;
 • віджимання від підлоги;
 • присідання;
 • підтягування на турніку.

Заняття на street workout елементах допомагають активувати роботу різних м'язових груп, розвинути витривалість, фізичну силу. В комплексі також розвивається координація, дисципліна і відчуття дистанції. Ваші м'язи в прямому значенні слова починають працювати по-новому, так як вони беруть участь в інших рухах, які ви не виконуєте в повсякденному житті.

Купити спортивні воркаут елементи в Україні пропонує інтернет-магазин "Інтер Атлетика". У нашому каталозі ви знайдете потрібне обладнання для облаштування спортмайданчика міцними, якісними і довговічними установками.

Тренуйте м'язи, зміцнюйте здоров'я, досягайте висот у спорті!

укр
рус