Лавка для преса зворотна InterAtletika KF816.1-3

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF816.1-3
Матеріал
стандарт
оцинкований
19 170
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Лавка для преса зворотна InterAtletika KF816.1-3 призначена для зміцнення черевних м'язів. Тренажер підходить для занять людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Систематичні заняття дозволяють ефективно пропрацювати прес, зробити його рельєфним. Використовуючи додатково гантелі, можна максимально урізноманітнити тренувальну програму, задіявши м'язові групи рук, плечового пояса, грудей. Тренажер встановлюється на спеціальну основу з даної серії KF.

М'язи: прямі, поперечні, внутрішні та зовнішні косі, великі сідничні, двоголові.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії металеві частини покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Обладнання адаптоване до будь-яких погодних умов, відрізняється найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити основу можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра – незаперечні переваги.

Характеристики
Матеріалстандарт
Довжина1258 мм
Ширина826 мм
Висота867 мм
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
укр
рус