Розгинач стегна KF812

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF812
Матеріал
оцинкований
стандарт
95 810
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Розгинач стегна KF812 призначений для роботи з м'язовими групами ніг. Одна з переваг даного тренажера - виключається навантаження на хребет, при цьому ефективно тренуються м'язи стегна. Дискретна система навантаження змінюється вручну шляхом переміщенням вантажу по напрямній, що дозволяє вибрати оптимальне навантаження для максимальної віддачі від тренування як новачкові, так і досвідченому спортсмену.

М'язи: чотириглавий м'яз стегна.

Тренажер Розгинач стегна KF812 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Розгинач стегна KF812 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина1437 мм
Ширина1619 мм
Висота1362 мм
Вага243
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус