Лава з навісом InterAtletika SM130.2

Під замовлення
Артикул: SM130.2
Матеріал
стандарт
оцинкований
Замовити
Придбати додатково
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Лава з навісом InterAtletika SM130.2 – незамінне рішення для облаштування сучасної зони благоустрою. Обладнання створене і розроблене для максимально комфортного відпочинку і може встановлюватися біля торговельних центрів, на зупинках, біля дитячих і спортивних майданчиків, в парках, дворах багатоповерхівок та інших зонах відпочинку або очікування.

Лавка складається з двох надійних опор, до яких монтується навіс у верхній частині та двох зручних лавок без спинки. Також в конструкції обладнання передбачена вішалка для одягу, яка вмонтована горизонтально над лавками. Відпочинок або очікування стає ще зручнішим та комфортнішим завдяки навісу, який захистить від дощу, снігу або палючих сонячних променів та комфортних лавок зі спинками.

Надійна конструкція стійка до атмосферних впливів, механічних пошкоджень, сонячних променів, корозії завдяки надійному покриттю: металеві елементи покриваються фарбою, а дерев'яні – кількома шарами лаку. Обладнання виробництва Inter Atletika відрізняється безпекою, надійністю та розраховане на тривалий термін служби. Замовити лавку можна в колірних рішеннях, що запропоновані на нашому сайті.

Характеристики
Матеріалоцинкований
Довжина1898 мм
Ширина1554 мм
Висота2554 мм
Вага261
укр
рус