Лава з навісом InterAtletika SE130.2

Під замовлення
Артикул: SE130.2
Матеріал
стандарт
оцинкований
Замовити
Придбати додатково
Опис

Лава з навісом InterAtletika SE130.2 – незамінне рішення для облаштування сучасної зони благоустрою. Обладнання створене і розроблене для максимально комфортного відпочинку і може встановлюватися біля торговельних центрів, на зупинках, біля дитячих і спортивних майданчиків, в парках, дворах багатоповерхівок та інших зонах відпочинку або очікування.

Лавка складається з двох надійних опор, до яких монтується навіс у верхній частині та двох зручних лавок зі спинками. Також в конструкції обладнання передбачена вішалка для одягу, яка горизонтально вмонтована над лавками. Відпочинок або очікування стає ще зручнішим та комфортнішим завдяки навісу, який захистить від дощу, снігу або палючих сонячних променів та комфортних лавок зі спинками.

Надійна конструкція стійка до атмосферних впливів, механічних пошкоджень, сонячних променів, корозії завдяки надійному покриттю: металеві елементи покриваються фарбою, а дерев'яні – кількома шарами лаку. Обладнання виробництва Inter Atletika відрізняється безпекою, надійністю та розраховане на тривалий термін служби. Замовити лавку можна в колірних рішеннях, що запропоновані на нашому сайті.

Характеристики
Матеріалоцинкований
Довжина1900 мм
Ширина1554 мм
Висота2544 мм
Вага261,2
укр
рус