Основа потрійна InterAtletika KF816.3

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF816.3
Матеріал
стандарт
оцинкований
9 684
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Основа потрійна InterAtletika KF816.3 – додаткове обладнання, що використовується для повноцінного облаштування спортивної зони будь-якого класу. Виріб призначений для використання разом з такими тренажерами: гіперекстензія, лавка для преса, лавка для преса зворотна. Основа відрізняється високими якісними характеристиками, відмінною стійкістю та забезпечує максимальний комфорт під час тренування. Розрахована на кріплення 3 тренажерів.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії металеві частини покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Обладнання адаптоване до будь-яких погодних умов, відрізняється найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити основу можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра – незаперечні переваги.

Характеристики
Матеріалстандарт
Довжина2846 мм
Ширина200 мм
Висота451 мм
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
укр
рус