Комбінований станок KF814-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF814-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
41 640
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер Комбінований станок KF814-S - силовий вуличний тренажер для тренувань із власною вагою, призначений для роботи з м'язовими групами плечового пояса, рук, преса і спини. Обладнання оснащене ручками для широкого і вузького хвату, брусами і модулем для виконання вправ на прес. Елементи знаходяться по різні боки тренажера, тому одночасно займатися можуть два спортсмени, не заважаючи один одному вільно рухатися. Ширина брусів оптимально спроектована для комфортного тренування людям різної комплектації

М'язи: біцепс, трицепс, брахіаліз, плечопроменевий, трапецієподібний, найширший м'яз спини, великий круглий м'яз, великий ромбоподібний, великий грудний, дельтоподібні м'язи, зовнішні і внутрішні косі м'язи живота.

Тренажер комбінований станок KF814 зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал - незаперечні переваги тренажеру.

Комбінований станок KF814 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина1590 мм
Ширина1080 мм
Висота2485 мм
Вага130 кг
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус