Карусель Торнадо InterAtletika ТЕ228

Під замовлення
Артикул: TE228
29 500
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Карусель Торнадо InterAtletika TE228 не зрівняється з жодною іншою каруселлю. Її унікальна конструкція подарує масу насолоди, яскравих вражень і дитині, і дорослому. Важко втриматися, щоб не покрутитися на такій каруселі. Торнадо - справжній вибух і міць в кожному обороті, тому необхідно озброїтися хорошим вестибулярним апаратом. Це доросла-дитяча іграшка для тих, хто не боїться кинути виклик власним можливостям.

Обертається карусель навколо своєї осі, а в дію приводиться внаслідок зусиль користувача. Потрібно міцно триматися за поручні та намагатися сильніше розкрутити механізм. Тоді незабутні відчуття гарантовані. Обладнання рекомендується до установки на дитячих майданчиках, в парках, у дворах, на пляжах, біля санаторіїв та інших місцях, що відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.

Технічні характеристики

Карусель вироблено з металевого профілю, рухомі деталі кріпляться у верхній частині виробу і в нижній - до опори, яка також обертається навколо своєї осі.

  • Металева кругла опора має антиковзне покриття для запобігання зісковзування ніг під час катання.
  • Болтові з'єднання захищені пластиковими заглушками та ковпачком.
  • На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень і корозії.
  • В процесі виробництва були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EAN-1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація каруселі

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб встановлення виробу передбачає неможливість демонтажу (бетонування по периметру каркасу).
  • Вага користувача до 80 кг, вік від 6 до 12 років.

Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на гойдалці.

Характеристики
СеріяАдреналін
Матеріалметал
Довжина2060 мм
Ширина1430 мм
Висота2587 мм
Вага113,2
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус