Карусель Тарзан InterAtletika ТЕ224

Відсутній
Артикул: TE224
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Діти обожнюють лазити по деревах, перебиратися з гілки на гілку, змагаючись, хто зможе вище залізти. А вчепитися за гілку руками й просто "зависнути в повітрі", не торкаючись ногами землі? Карусель Тарзан InterAtletika TE224 - дозволить відчути себе справжнім тарзаном. Біля такого обладнання завжди збираються черги з дітей, а, може, і дорослих, які хочуть спробувати себе в ролі тарзана. Проста у використанні карусель закрутить голову у всіх сенсах. Конструкція обладнання розрахована на одночасне використання двома людьми. Веселіше і цікавіше кататися удвох, адже карусель не лиже крутиться, а ще й коливається, як балансир.

Міцно вчепившись за зручні ручки, потрібно відштовхнутися ногами від землі, намагаючись розкрутити карусель, а можна навіть стрибати вгору-вниз. Завдання просте - сильніше відштовхнутися від землі. А що вибрати - просто кружляти, стрибати вгору-вниз або поєднати одразу дві забави - вирішувати вам. Море емоцій, сміху, веселощів гарантовано. Такі корисні ігри на свіжому повітрі не тільки дарують яскраві відчуття, але також покращують координацію, спритність, вестибулярний апарат.

Покатавшись на каруселі "Тарзан", знову і знову повторювати свій подвиг не лише дітям, а й дорослим.

Технічні характеристики

  • Виріб виконаний з міцного металевого профілю, який розрахований на найінтенсивніші навантаження.
  • До металічної опори у верхній частині кріпиться металева труба, до якої з двох сторін на металевих ланцюгах кріпляться поручні для хвата.
  • Ланцюги покриті гумовою трубкою, для уникнення защемлення.
  • Болтові з'єднання оцинковані та мають захисні пластикові заглушки.
  • На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень і корозії.
  • В процесі виробництва були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EAN-1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація каруселі

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, на території дошкільних та шкільних установ, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для страхування забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб установки вироби передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага користувача до 80 кг, вік від 6 до 12 років.

Експлуатаційні обмеження

Щоб уникнути травм, не рекомендується експлуатація виробу при несприятливих погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, і т.д.), при яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на обладнанні.

Характеристики
СнятСПроизводстваДа
СеріяАдреналін
Матеріалметал
Довжина3036 мм
Ширина428 мм
Висота3170 мм
Вага169,7
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус