Карусель Мавпа InterAtletika TE225

Відсутній
Артикул: ТЕ225
Ціну уточнюйте у менеджера
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Карусель Мавпочка InterAtletika TE225 дарує відчуття польоту над землею. Море веселощів, гострих вражень і неймовірних емоцій - все це можна сказати про каруселі. На обладнанні дітвора з радістю буде не тільки розважатися, але й тренуватися. Щоб привести механізм в дію, необхідно докласти зовсім небагато зусиль: сісти зручніше на кругле сидіння, міцно вчепитися руками за ланцюг, як маленька мавпочка (за що виріб і отримав свою назву), відштовхнутися від землі ногами та намагатися утримувати рівновагу. Верхня частина обладнання розташована під невеликим кутом, завдяки цьому можна крутитися по інерції внаслідок ваги користувача. Так, розвивається координація, гнучкість, спритність тренуються м'язи ніг і спини. Діти вчаться працювати в команді, оскільки необхідно виконувати рухи одночасно, щоб довше не зупинятися.

Чим більше людей, тим веселіше виходить гра. Зібравши веселу команду з 4 осіб, покататися буде куди цікавіше.

Технічні характеристики

  • Виріб виконаний з міцного металевого профілю, який розрахований на найінтенсивніші навантаження.
  • Ланцюги покриті гумовою трубкою, для уникнення защемлення.
  • Болтові з'єднання оцинковані та мають захисні пластикові заглушки.
  • На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень і корозії.
  • В процесі виробництва були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EAN-1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація каруселі

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, на території дошкільних та шкільних установ, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для страхування забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб установки вироби передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага користувача до 80 кг, вік від 6 до 12 років.

Експлуатаційні обмеження

Щоб уникнути травм, не рекомендується експлуатація виробу при несприятливих погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, і т.д.), при яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на обладнанні.

Характеристики
СеріяАдреналін
Матеріалметал
Довжина3295 мм
Ширина3295 мм
Висота2962 мм
Вага202,1
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус