Карусель InterAtletika ТЕ227 похила

Під замовлення
Артикул: TE227
26 000
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Розваг і різноманітності на дитячих майданчиках ніколи не буває багато! Карусель InterAtletika TE227 не залишить байдужим жодну дитину. На такому ігровому обладнанні точно не буде коли нудьгувати. Виріб відрізняється своєю конструкцією, що приводить дітей в ще більший захват. Платформа розташована не паралельно, а під невеликим нахилом до землі, що додасть трохи екстриму і яскравих емоцій. Карусель крутиться навколо своєї осі внаслідок ваги дитини, яка знаходиться на ній і власними силами розкручує виріб.

На каруселі немає сидінь, тому потрібно міцно триматися, щоб не впасти. Як тут втриматися, щоб не погойдатися?

Ігрове обладнання встановлюється на території дошкільних установ, санаторіїв, в парках, на дитячих майданчиках, у дворах багатоповерхівок і дачних ділянках. Комфортні та безпечні дитячі каруселі на майданчиках допомагають активно розвиватися дитині.

Технічні характеристики

Конструкція каруселі – кругла платформа без сидінь, що крутиться навколо своєї осі.

  • Металева конструкція каркасу складається з: круглої основи, виконаної з труби; центральної осі з товстостінної труби; металевих поручнів округлої форми.
  • Токарний елемент виконано з металевого круга. До складу закладної деталі входить платформа з металевого листа, покритого зверху антиковзкою вологостійкою ламінованою фанерою. Покриття розраховане на інтенсивну експлуатацію.
  • Болти та інші кріпильні елементи мають захисні антивандальні заглушки з пластику.

Карусель обертається на валу завдяки підшипникам радіального та радіально-упорного типу. Металеві ковпаки захищають підшипники від корозії та попадання вологи.

Обладнання покрите порошковою фарбою. Покриття безпечне для використання дітьми.

Експлуатація каруселі
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб встановлення виробу передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага користувача до 80 кг, вік від 6 до 12 років.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на каруселі.

Характеристики
СеріяАдреналін
Матеріалметал
Довжина1234 мм
Ширина1234 мм
Висота1100 мм
Вага87,5
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус