Карусель InterAtletika ТЕ226

Під замовлення
Артикул: TE226
23 600
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Дитячий майданчик - місце, де діти розвиваються, грають, веселяться, вчаться дружити. Тут має бути цікаво і безпечно. Компанія "Інтер Атлетика" продовжує дивувати та дарувати радість маленьким дослідникам і експериментаторам. Карусель InterAtletika TE226 - яскрава прикраса та улюблена розвага на будь-якій ігровій території. Утриматися і не покрутитися на такому чудо-виробі - неможливо! Кататися на каруселі буде ще цікавіше разом з друзями, конструкція розрахована на чотири людини.

Сидіння без спинки - це трохи екстриму і, звичайно ж, зручність і комфорт: можна сідати та вилазити, як хочеш. Не підходить для маленьких дітей, які ще не вміють впевнено триматися, зате відкриває можливість для експериментів і дозволяє вийти за рамки дітям старшого віку. Звичайно, батькам потрібно дивитися за своїми непосидами.

Розкрутити обладнання зовсім просто! Для цього потрібно сісти зручніше на сидінні, міцно триматися за поручень руками, а ногами відштовхуватись від землі. Чим більша компанія, тим швидше буде кружляти карусель.

Ігрове обладнання встановлюється на території дошкільних закладів, санаторіїв, в парках, на дитячих майданчиках, у дворах багатоповерхівок та дачних ділянках. Комфортні та безпечні дитячі каруселі на майданчиках допомагають активно розвиватися дитині.

Технічні характеристики

Карусель складається з металевої опори та чотирьох круглих одномісних сидінь без спинки, розташованих навколо центральної осі.

  • Металева конструкція каркаса складається з: центральної осі з товстостінної труби; металевих поручнів округлої форми та 4 одномісних сидінь.
  • Сидіння виконані із HDPE пластику.
  • Болти та інші кріпильні елементи мають захисні антивандальні заглушки з пластику.

Карусель обертається на валу завдяки підшипникам радіального та радіально-упорного типу. Металеві ковпаки захищають підшипники від корозії та попадання вологи.

Обладнання покрите порошковою фарбою. Покриття безпечне для використання дітьми.

Експлуатація каруселі
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб встановлення виробу передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага користувача до 80 кг, вік від 6 до 12 років.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на каруселі.

Характеристики
СеріяАдреналін
Матеріалметал
Довжина1837 мм
Ширина1837 мм
Висота759 мм
Вага69,2
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус