Карусель-балансир InterAtletika ТЕ223.4

Відсутній
Артикул: TE223.4
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Карусель-балансир InterAtletika TE223.4 - справжня знахідка для тих, хто не боїться відірватися по-повній. Всього одне обладнання замінить цілий атракціон пригод у вашому дворі. Свіжі відчуття і море неймовірних вражень після катання на такій каруселі-балансирі гарантовані. Конструкція виробу розрахована на одночасне використання двома людьми, що робить сам процес ще більш захопливим і цікавим.

Виріб обертається не тільки навколо своєї осі внаслідок зусиль користувача, але також є балансиром (рухається вгору-вниз), що дарує ще більше емоцій і захвату під час катання. Щоб карусель почала обертатися, досить сісти зручніше на сидінні та відштовхуватися ногами від землі. Хочете розвинути велику швидкість і вище злітати, слід відштовхуватися частіше ногами від землі та не забувати міцно триматися руками за поручні. Перед такою каруселлю-балансиром не встоїть жодна дитина і навіть дорослий.

Технічні характеристики

Карусель-балансир складається з металевої опори та самої конструкції каруселі, що рухається навколо своєї осі та за принципом балансира, двох одномісних сидінь.

  • Виріб виконаний з міцного металевого профілю, що витримує навіть найінтенсивніші навантаження.
  • Сидіння виробляються з пластику.
  • Болтові з'єднання оцинковані і мають захисні пластикові заглушки.
  • На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень і корозії.

В процесі виробництва були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EAN-1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в парках, на пляжах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.

Експлуатація каруселі

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, на території дошкільних та шкільних установ, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для страхування забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб установки вироби передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага користувача до 80 кг, вік від 6 до 12 років.

Експлуатаційні обмеження

Щоб уникнути травм, не рекомендується експлуатація виробу при несприятливих погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, і т.д.), при яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на обладнанні.

Характеристики
СнятСПроизводстваДа
СеріяАдреналін
Матеріалметал
Довжина3750 мм
Ширина3750 мм
Висота2763 мм
Вага247,5
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус