укр

Гойдалка-балансир InterAtletika TE201

Під замовлення
Артикул: ТЕ201
10 790
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Гойдалка-балансир InterAtletika TE201 - елемент обладнання для дитячих майданчиків. Оригінальна форма гойдалки - балансир обов'язково сподобається вашому малюкові і прикрасить будь-яку територію. За допомогою цієї гойдалки - балансира Ваша дитина навчиться легко балансувати і отримає масу задоволення.

Установка даного виробу передбачає бетонування основи.

Особливості

В процесі виготовлення виробу були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатаційні обмеження

Вільна зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції обладнання. З метою безпеки Ваших дітей не рекомендується експлуатація при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, і інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Забороняється користуватися виробом дітям молодше 3 та старше 12 років. Вага одного користувача не повинен перевищувати 60 кг.

Характеристики
Матеріалметал, фанера
Довжина2171 мм
Ширина333 мм
Висота1228 мм
Вага40 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус