Штучна трава Sit-in Radici XWR

Під замовлення
Артикул: SiR XWR
Висота
40 мм
50 мм
60 мм
Замовити
Опис

Штучна трава Sit-in Radici XWR ‒ синтетичне спортивне покриття, призначене для використання на основних і тренувальних футбольних полях. Штучна трава XWR має найкращі технічні характеристики в асортименті Sit-in Radici, її зносостійкість в десятки разів вища, ніж вимагається сертифікатами FIFA.

Важливим фактором для забезпечення правильного і точного відскоку м'яча від поверхні та збереження показників пружності штучної трави є правильний монтаж покриття. Виробник рекомендує у якості нижнього шару засипки використовувати промитий штучний кварцевий пісок, а верхній шар засипати гумовою крихтою діаметром 1-3 мм.

У процесі експлуатації наповнювач може пошкоджуватися внаслідок дії різних факторів: вимивається дощовою водою через дренажні отвори, руйнується в процесі прибирання снігу, частково виноситься на взутті спортсменів тощо. Для підтримання штучного покриття у належному стані та збереження ігрових характеристик футбольного поля потрібно підтримувати необхідний рівень наповнювача (поповнювати втрачений матеріал раз на 1-3 місяці).

Зносостійкість волокна даного синтетичного покриття складає 60 000 циклів Lisport XL, що підтверджується висновком про випробування незалежною лабораторією ЛАБАСПОРТ. Штучна трава є безпечною для здоров'я, не містить фталатів і свинцю, що підтверджено висновком сертифікованого інституту.

Характеристики волокна на розрив, відновлення, ультрафіолет та тертя підтверджені сертифікатом FPI випробуваннями незалежної лабораторії акредитованої FIFA, також має сертифікат про відповідність виробництва штучної трави системі стандарту якості ISO 9001-2015.

Компанія "Інтер Атлетика” є ексклюзивним представником європейського лідера у сфері виробництва штучних покриттів – компанії Radici Pietro Industries and Brands S.p.A. (Італія). Штучна трава виробництва Sit-in Radici відповідає всім технічним та функціональним вимогам правил FIFA, LND, ITF. Підібрати й замовити покриття можна в нашому каталозі.

Характеристики
Товщина ворсу, мк370
Тип покриттяштучна трава
Матеріал ворса100% поліетилен
Кількість пучків на м²7875
Ширина рулона, см410
Вага підкладки, г/м²215
Матеріал підкладкиполіпропілен
Підкладкадвошарова
Висота60 мм
укр
рус