Штучна трава Sit-in Radici Tournament 20

Під замовлення
Артикул: SiR Tournament 20
Колір виконання
Замовити
Опис

Штучна трава Sit-in Radici Tournament 20 – синтетичне спортивне покриття, що має сертифікат ITF, підходить для тенісних кортів та для універсальних спортивних майданчиків.

Для облаштування тенісних кортів використовують штучну траву з фібрильованим ворсом заввишки від 10 до 20 мм. Для тривалого терміну служби і збереження ігрових характеристик виробник рекомендує використовувати напів засипне штучне покриття, де в якості засипки слугує промитий кварцевий пісок з піщинками округлої форми.

Фібрильована напів засипна штучна трава має широку нитку, яка в процесі розчісування ворсу розшаровується на кілька пласких ворсинок. Стійкість ворсу у вертикальному положенні забезпечується засипним матеріалом. При цьому, чим більший рівень засипки піском, тим жорсткішим буде тенісне покриття і “повільнішим” корт. Таким чином, швидкість гри та відскок м'яча на синтетичному тенісному корті зі штучної трави визначається ступенем засипки кварцовим піском та щільністю ворсу.

Компанія "Інтер Атлетика” є ексклюзивним представником європейського лідера у сфері виробництва штучних покриттів – компанії Radici Pietro Industries and Brands S.p.A. (Італія). Штучна трава виробництва Sit-in Radici відповідає всім технічним та функціональним вимогам правил FIFA, LND, ITF. Підібрати й замовити покриття можна в нашому каталозі.

Характеристики
Товщина ворсу, мк110
Тип покриттяштучна трава
Матеріал ворса100% поліетилен
Кількість пучків на м²20000
Ширина рулона, см410
Вага підкладки, г/м²140
Матеріал підкладкиполіпропілен
Підкладкаодношарова
Висота20 мм
укр
рус