Штучна трава Sit-in Radici PAT Xtreme

Під замовлення
Артикул: SiR PAT Xtreme
Висота
40 мм
50 мм
60 мм
Замовити
Опис

Штучна трава Sit-in Radici PAT Xtreme ‒ синтетичне спортивне покриття, призначене для використання на основних і тренувальних футбольних полях. Підходить для будь-якого типу використання, чудово зарекомендувало себе при посилених навантаженнях на будь-якій місцевості.

Штучна трава для футболу відповідає найвищим стандартам якості, відрізняється відмінними технічними характеристиками. Синтетичне спортивне покриття ‒ найкраще рішення для тих, хто шукає компроміс між високою продуктивністю, чудовою якістю та демократичною ціною.

Важливим фактором для забезпечення правильного і точного відскоку м'яча від поверхні та збереження показників пружності штучної трави є правильний монтаж покриття. Виробник рекомендує у якості нижнього шару засипки використовувати промитий штучний кварцевий пісок, а верхній шар засипати гумовою крихтою діаметром 1-3 мм.

У процесі експлуатації наповнювач може пошкоджуватися внаслідок дії різних факторів: вимивається дощовою водою через дренажні отвори, руйнується в процесі прибирання снігу, частково виноситься на взутті спортсменів тощо. Для підтримання штучного покриття у належному стані та збереження ігрових характеристик футбольного поля потрібно підтримувати необхідний рівень наповнювача (поповнювати втрачений матеріал раз на 1-3 місяці).

Зносостійкість волокна даного синтетичного покриття складає 30 000 циклів, що підтверджується висновком про випробування незалежною лабораторією ЛАБАСПОРТ. Штучна трава є безпечною для здоров'я, не містить фталатів і свинцю, що підтверджено висновком сертифікованого інституту.

Компанія "Інтер Атлетика” є ексклюзивним представником європейського лідера у сфері виробництва штучних покриттів – компанії Radici Pietro Industries and Brands S.p.A. (Італія). Штучна трава виробництва Sit-in Radici відповідає всім технічним та функціональним вимогам правил FIFA, LND, ITF. Підібрати й замовити покриття можна в нашому каталозі.

Характеристики
Товщина ворсу, мк265
Тип покриттяштучна трава
Матеріал ворса100% поліетилен
Кількість пучків на м²8925
Ширина рулона, см410
Вага підкладки, г/м²215
Матеріал підкладкиполіпропілен
Підкладкадвошарова
Висота60 мм
укр
рус